MANİFESTO

SEN BÜYÜYORSUN.
BÜYÜDÜKÇE DAHA ZOR ANLAŞILDIĞINI DÜŞÜNÜYORSUN.
ESKİDEN YAPTIKLARIN O KADAR KEYİF VERMİYOR.
ÇEVRENDE FARKLI ALIŞKANLIKLARDA DA GÖRÜYORSUN.
KAFAN İYİCE KARIŞIYOR.
ASLINDA BİLİYOR MUSUN?
BAZI SORULARIN CEVAPLARI İÇİNDEDİR.
SENİN SORULARININ DA BİR CEVABI VAR; OYUN.
ÇÜNKÜ SEN ASLINDA BÜYÜSEN DE, OYUN BİTMEZ.
SADECE ŞEKİL DEĞİŞTİRİR.

UNUTMA!

TEK İHTİYACIN, SENİ YOLUNDAN ÇIKARMAK İSTEYENLERE
KULAK ASMAMAK VE OYUNDA KALMAK.
HAYATTA KAZANMAK DA VAR KAYBETMEK DE.

AMA VAZGEÇMEK YOK! SEN YETER Kİ…

manifesto

OYUNDA KAL NEDİR?

OYUNDA KAL, DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ BASKETBOL OLARAK ÖNCÜLÜK ETTİĞİMİZ, GENÇLERİ BASKETBOLA VE SPORA YÖNLENDİREREK KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN UZAK TUTMAYI AMAÇLAYAN BİR SOSYAL SORUMLULUK PROJESİDİR. OYUNDA KAL HAREKETİNİN HERKES TARAFINDAN SAHİPLENİLMESİNİ VE TÜM SPOR KULÜPLERİNİN PROJEMİZE DAHİL OLMASINI DİLİYORUZ.

Çocuklar oyunla büyür. Büyüdükçe küçükken oynadıkları oyunlardan keyif almamaya başlarlar. Farklı arayışlara yönelirler. Biz de gençlere, "Senin kendini bulacağın bir oyun mutlaka vardır, bu yüzden sen hep oyunda kal." diyoruz. Ülkeyi dolaşıyoruz, etkinlikler düzenliyoruz. Mahallelerdeki yıkık dökük basketbol sahalarını onarıyoruz. Gençleri spor yapmaya, basket oynamaya, kararlı ve hedef odaklı yaşamaya teşfik ediyoruz.

oyunda kal nedir
pota
HABERLER
Kutluay, Euroleague Basketbol Elçisi olarak One Team için yeni köprüler kurmaya devam ediyor.
Kutluay, Euroleague Basketbol Elçisi olarak One Team için yeni köprüler kurmaya devam ediyor.
arti
Oyunda Kal 2017 yılına saha açılışı ile başladı
Oyunda Kal 2017 yılına saha açılışı ile başladı
arti
Şahenk İnisiyatifi, “Oyunda Kal” platformu kapsamındaki eğitimlerle 3 bin öğrenciye ulaşıldı
Şahenk İnisiyatifi, “Oyunda Kal” platformu kapsamındaki eğitimlerle 3 bin öğrenciye ulaşıldı
arti
“Oyunda Kal” yeni saha açılışlarına devam ediyor
“Oyunda Kal” yeni saha açılışlarına devam ediyor
arti
“Oyunda Kal” platformu Atina’da  iki basketbol sahasını yeniledi
“Oyunda Kal” platformu Atina’da iki basketbol sahasını yeniledi
arti
Sahaları yenilenen okulların beden eğitimi öğretmenlerine, Euroleague One Team işbirliği ile koçluk eğitimi verildi.
Sahaları yenilenen okulların beden eğitimi öğretmenlerine, Euroleague One Team işbirliği ile koçluk eğitimi verildi.
arti
Oyunda Kal’ın başarısı üç ödülle tescillendi
Oyunda Kal’ın başarısı üç ödülle tescillendi
arti
Oyunda Kal’ın başarısı iki ödülle tescillendi
Oyunda Kal’ın başarısı iki ödülle tescillendi
arti
Doğuş Grubu Euroleague ailesine katıldı
arti
Doğuş Grubu Euroleague ailesine katıldı
Kapat
Kutluay, Euroleague Basketbol Elçisi olarak One Team için yeni köprüler kurmaya devam ediyor.
Kutluay, Euroleague Basketbol Elçisi olarak One Team için yeni köprüler kurmaya devam ediyor.

Turkish Airlines EuroLeague eski şampiyonu İbrahim Kutluay aktif spor hayatı boyunca sadece en iyi atışlara sahip oyunculardan biri olarak değil aynı zamanda bir Atina takımı Panathinaikos ile Avrupa Ligi şampiyonluğuna ulaşan ilk Türk olarak basketbolun sınırlarını genişletmesiyle bilinirdi. Bugün ise İbrahim Kutluay en yeni EuroLeague kulübü Darüşşafaka Doğuş Kulübü Yöneticisi olmasının yanı sıra Türkiye’de ve yurtdışında ulaşmak istediği büyük hedefler doğrultusunda Euroleague Basketbol Elçisi olarak basketbol adına hala yeni kapılar açıyor. Kısa bir süre önce Madrid’de Euroleague Basketbol ve Doğuş Grubu’nun sosyal sorumluluk projeleri One Team ve Stay in the Game çalışmalarını yürüten Kutluay birçok ülkede gençlere fayda sağlayacak bir dizi yeni basketbol sahasının açılışını yaptı. "Aktif bir oyuncuyken Avrupa’da kulüpler arasında bunun gibi organize ve birleştirilmiş sosyal sorumluluk projeleri yoktu. Bunun için şu an One Team var. Taraftarlar her zaman basketbol sevgisiyle birbirine bağlıydı, evet. Ama artık One Team projesinin daha önce hiç olmadığı gibi basketbol camiasını duygusal olarak nasıl birleştirdiğini görebilirsiniz."


İlk olarak, daha güzel hedefler adına Doğuş Grubu ve Euroleague ortaklığında geçen hafta Madrid'de gerçekleşen One Team/Stay in the Game deneyimi hakkında neler söylemek istersiniz?


"Madrid’de basketbol sahası açılışının bir parçası olmaktan büyük keyif aldım. Harika bir etkinlikti ve etkinliğe katılan tüm çocuklar oldukça heyecanlıydılar. Bu tür sahaların bu civarda yaşayan gençlere çok fayda sağlayacağına inanıyorum. 2014 yılında başlattığımız Doğuş sosyal sorumluluk projesi Stay in the Game çerçevesinde çocukları hem basketbol oynamaya hem de diğer sporlara teşvik ederek olumsuz faaliyetlerden uzak tutmayı amaçladık. 2015 senesinden bu yana One Team çalışmaları kapsamındaki işbirliğimiz sayesinde ise Avrupa’nın birçok yerinde sahaları yeniliyoruz. Madrid bunların en sonuncusuydu. Burada böyle güzel şeyler olmasının herkes açısından ne kadar önemli olduğunu görebiliyorsunuz."


Türkiye, Yunanistan, Almanya ve İspanya’da birçok basketbol sahası açıldı. Eş zamanlı olarak ilerleyen One Team ve Stay in the Game projelerinin gerçek anlamda uluslararası etkisi olduğunu gördünüz mü?


"Bugüne kadar İstanbul’un yanı sıra Atina, Berlin ve şimdi de Madrid’de basketbol sahaları açtık; bu nedenle projenin tüm Avrupa basketbol camiasının ötesinde yarattığı etkiyi görebiliyoruz. Bunun da tüm bu sosyal sorumluluk projelerinin değerini arttırdığını düşünüyorum. Tüm bu yerlerdeki saha yenilemeleri sayesinde Stay in the Game ve One Team kapsamındaki çalışmaların çocukların hayatlarının önemli bir döneminde karşılaşabileceği olumsuz etkilerden uzak durmalarına yardımcı olduğuna inanıyorum."


Siz küçükken bu program kapsamında yapılanlar gibi mahallenizde bir saha var mıydı? Öyleyse, bunun sizin için anlamı neydi?


"Çocukken, ailemle birlikte yaşarken, her gün okuldan sonra kendi kendime veya arkadaşlarımla oynamak için gittiğim bir basketbol sahası vardı. Eski bir sahaydı ama yıllar sonra yenilendiğinde çok mutlu olmuştuk. Böyle bir şey olduğunda birisinin hayatınıza dokunduğunu, bulunduğunuz ortamı koruyarak basketbol rüyalarınızı desteklediğini hissedersiniz. Ve bu da diğer şeylerden uzak durmanıza yardımcı olur."


One Team projesi basketbolun sorunları olan insanlar üzerinde olumlu etki yaratmasıyla ilgili. Bu projelerle bu hedefe ulaşıldığını gördünüz mü?


"One Team/Stay in the Game eğitim programı başladıktan sonra, çocukların kendilerine farklı bir yolda ilerleme şansı verilmiş olmasından ne kadar mutlu olduklarını gördük. Yalnızca yüzlerindeki mutluluktan bahsetmiyorum. Aynı zamanda programın sağladığı faydaları kanıtlayan bir programdan önce ve sonra değerlendirmesi de yaptık. Çocukların orada olmaktan ne kadar mutlu ve heyecanlı olduklarını görmek beni gururlandırıyor. Çocuklar için bir şeyler yapmış olmakla gurur duyuyorum. Bu aynı zamanda beni mutlu da ediyor."


Aktif olarak basketbol oynadığınız günlere kıyasla basketbol camiası açısından tüm EuroLeague Basketbol şehirlerini birleştiren One Team sosyal yardım programının etkisinin büyüklüğü nedir? 


"Aktif bir oyuncuyken Avrupa’da kulüpler arasında bunun gibi organize ve birleştirilmiş sosyal sorumluluk projelerimiz yoktu. Bunun için şu an One Team var. Taraftarlar her zaman basketbol sevgisiyle birbirine bağlıydı, evet. Ama artık One Team projesinin daha önce hiç olmadığı gibi basketbol camiasını duygusal olarak nasıl birleştirdiğini görebilirsiniz."


Sizin gibi efsaneler için kendi camianıza bu şekilde katılım sağlamak ne kadar önemli?


"Hem Stay in the Game elçisi hem de bir Euroleague efsanesi olarak camialarımızı ne kadar önemsediğimizi topluma göstermenin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Avrupa genelinde sosyal sorumluluk projelerini birleştirerek bunu değiştirebilir ve daha büyük katılım sağlayabiliriz. Dürüst olmak gerekirse, en çok hoşuma giden şey bu tür girişimlerde yer almak."


Final Four, kısa süre sonra İstanbul’a geliyor ve çeşitli One Team etkinlikleri düzenleyecek. Final Four’un İstanbul’da gerçekleşmesi One Team konusunda farkındalığını artırmak açısından ne kadar önemli olacak?


"Final Four büyük bir organizasyon, önemli ve büyük bir global organizasyon. Dünyanın dört bir yanından yüz binlerce taraftar Final Four aktivitelerine katılırken milyonlarca insan da TV’den izliyor. Final Four aynı zamanda One Team konusundaki farkındalığı arttırmamız için bize çeşitli fırsatlar tanıyacak bir platform. İnsanları One Team kapsamındaki çalışmalara katılmaya ve mesajını daha da yaymak için bize yardımcı olmaya teşvik edeceğim ve elbette yardım etmek için orada olacağım."


Final Four’dan bahsetmişken EuroLeague unvanını kazanan tek Türk oyuncu sizsiniz. Bunun Mayıs ayında değişeceğini umuyor musunuz?


"Evet, 2002’de bu kupayı kazanan ilk Türk oyuncuydum. Bologna’da o günü halen mutlulukla hatırlıyorum. O zamandan beri Türk takımları bu unvan için üst düzey bir rekabet içindeler. Son iki sezon Fenerbahçe Final Four’a çıkmayı başardı ancak bu şansı kaçırdı. Bu sezon nihayet bu rüyanın gerçekleştiği sezon olabilir. Bir veya daha fazla Türk takımı İstanbul'da Final Four’a çıkabilir ve bu hem kupayı kaldırmak hem de daha fazla sayıda Türk oyuncunun benim 15 yıl önce elde ettiğim başarıyı yakaladığını görmek için harika bir fırsat olur. Bence Fenerbahçe’nin EuroLeague’i kazanma şansı oldukça yüksek. Fenerbahçe, en az iki yıldır aynı kadroyla oynayan iyi bir takım. Ve eğer Final Four’a çıkmayı başarırsa Fenerbahçe taraftarı ile dolu salonda görülmeye değer bir atmosfer olacak ve bu da ilk Türk şampiyon için büyük bir şans olacaktır. 15 yıl önce bu unvana sahip olan ilk oyuncu bendim ve bugün hala bu anlamda tekim ama her zaman bir gün başka bir Türk oyuncunun da bu kupayı alacağına inandım. Bundan çok büyük mutluluk duyarım. Şu an tek ben olabilirim ancak eğer bazı Türk oyuncular EuroLeague şampiyonu olursa ben yine de ilk olacağım ama yalnız olmayacağım. Ben bunun yolunu açtım ve başka birinin de bu yolu bulmasını sabırsızlıkla bekliyorum."

Oyunda Kal 2017 yılına saha açılışı ile başladı
Oyunda Kal 2017 yılına saha açılışı ile başladı

2016 yılında Türkiye çapında 12 saha yenileyen, Avrupa’da Atina ve Berlin’de yenilediği sahalar ile 4 ülkede 35 şehirde 80.000’in üzerinde çocuğa ulaşan Oyunda Kal platformu, 2017 yılındaki ilk saha yenilemesini İspanya’nın Madrid şehrinde gerçekleştirdi.

Şahenk İnisiyatifi, “Oyunda Kal” platformu kapsamındaki eğitimlerle 3 bin öğrenciye ulaşıldı
Şahenk İnisiyatifi, “Oyunda Kal” platformu kapsamındaki eğitimlerle 3 bin öğrenciye ulaşıldı

Doğuş Grubu’nun Şahenk İnisiyatifi çatısı altında yürüttüğü “Oyunda Kal” platformu kapsamında Mart ayında gerçekleştirilen “Clinic Day” etkinliğinde eğitim alan 10 beden eğitimi öğretmeni, kendi öğrencilerine uyguladıkları 8 haftalık eğitimi tamamladı

Doğuş Grubu’nun Şahenk İnisiyatifi çatısı altında hayata geçirdiği, çocukları ve gençleri basketbol oynamaya ve böylece kötü alışkanlıklardan uzak kalmaya teşvik eden “Oyunda Kal” platformu kapsamında, 18 Mart’ta Euroleague One Team işbirliği ile düzenlenen “Clinic Day” etkinliğinde eğitim alan beden eğitimi öğretmenleri, kendi okullarındaki öğrencilere 8 haftalık bir programla, öğrendiklerini aktardılar.

 “Oyunda Kal” platformu çerçevesinde basketbol sahaları yenilenen 5 okuldan 2’şer öğretmen 18 Mart’ta Euroleague hocalarından kendi öğrencilerini ne şekilde eğiteceklerine ilişkin olarak “Clinic Day” etkinliğinde eğitim almışlardı. Programa katılan öğretmenler kendi okullarında uyguladıkları 8 haftalık programla direkt olarak 250 öğrenciye, diğer sınıflardaki uygulamaları ve diğer öğretmenleri de bilgilendirmeleri çerçevesinde de dolaylı olarak 3 bin öğrenciye bilgilerini aktarmış oldular.

8 haftalık programın son kısmında, programa katılan öğrenciler Ayhan Şahenk Spor Kompleksi’ni gezme imkânı bularak; soyunma odaları ve basın odaları da dâhil olmak düzenlenen tura katıldılar. Öğrenciler tur sırasında EuroLeague’de de yer alan Darüşşafaka Doğuş oyuncuları Erwin Dudley ve Oğuz Savaş ile de bir araya gelerek, keyifli bir gün geçirdiler.

Şahenk İnisiyatifi hakkında

Şahenk İnisiyatifi, geliştirdiği yerel ve küresel sosyal platformlar aracılığıyla insanların yaşamlarında anlamlı etkiler yaratmak için çalışıyor, daha güçlü bir toplum ve daha iyi bir dünya için geleceğe kalıcı bir miras bırakmayı hedefliyor. İnisiyatif, çocukların, gençlerin, yetişkinlerin yanı sıra dünya mirasının korunmasına yönelik programlara sürekli destek sağlayarak sosyal gelişimin önünü açıyor. Şahenk İnisiyatifi, gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutarak basketbola yönelmelerini sağlamayı hedefleyen “Oyunda Kal” programını yurtiçinde ve yurtdışında yürütüyor.

Oyunda Kal platformuyla ilgili ayrıntılı bilgi için oyundakal.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bilgi için:


Ece Elgin – Doğuş Holding Kurumsal İletişim
0212 335 95 50 / eelgin@dogusgrubu.com.tr


Burcu Bildikseven – Ogilvy Public Relations İstanbul
0212 339 83 83 / burcu.bildikseven@ogilvy.com

03.06.2016
“Oyunda Kal” yeni saha açılışlarına devam ediyor
“Oyunda Kal” yeni saha açılışlarına devam ediyor

Şahenk İnisiyatifi çatısı altındaki “Oyunda Kal” platformunun Euroleague “One Team” işbirliğiyle yurtdışında gerçekleştirdiği saha yenilemeleri tüm hızıyla devam ediyor. 2 Nisan’da Atina’da gerçekleştirilen iki açılışın ardından Berlin’de de bir saha yeniledi. Çocukları ve gençleri basketbol oynamaya teşvik ederek, kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı hedefleyen “Oyunda Kal” platformu, 2016 yılı boyunca Türkiye’de her ay bir saha yenilemesi gerçekleştirecek.

Şahenk İnisiyatifi’nin çocukları ve gençleri basketbol oynamaya teşvik ederek kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı hedefleyen “Oyunda Kal” platformu, Euroleague “One Team” işbirliğiyle Berlin’de yenilediği basketbol sahasının açılışını 11 Nisan Pazartesi günü gerçekleştirdi.

Berlin’de bulunan ve spor sahası anlamında kısıtlı olanaklara sahip Grundschule am Teltowkanal okulunun basketbol sahasının yenilenerek kullanıma açılmasıyla Rungiusstraße bölgesindeki çocuklara basketbol oynama imkânı sunuldu. Açılışa, Berlin İlçe Belediye Meclisi Üyesi Jan-Christopher Rämer, Euroleague Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Gelişim Projeleri Başkanı Abigail Martín, Euroleague Final Four elçisi Patrick Femerling ve Alba Berlin One Team elçileri olan basketbol oyuncuları Jonas Wohlfarth-Bottermann ile Akeem Vargas da katıldı.

12.04.2016
“Oyunda Kal” platformu Atina’da  iki basketbol sahasını yeniledi
“Oyunda Kal” platformu Atina’da iki basketbol sahasını yeniledi

Şahenk İnisiyatifi çatısı altındaki “Oyunda Kal” platformunun Euroleague “One Team” işbirliğiyle yenilediği Atina’daki iki basketbol sahası, spor yapma olanağı bulamayan çocuklara basketbol oynayabilecekleri alanlar sağlayacak.

Şahenk İnisiyatifi’nin çocukları ve gençleri basketbol oynamaya teşvik eden ve kötü alışkanlıklardan uzak tutan “Oyunda Kal” platformu, Euroleague One Team işbirliği kapsamında, 2 Nisan Cumartesi günü Atina’da iki basketbol sahası açılışı gerçekleştirdi. Atina’nın spor sahası anlamında kısıtlı olanaklarının bulunduğu Pagkrati ve Sepolia bölgelerinde yer alan basketbol sahalarının yenilenerek kullanıma açılmasıyla çocuklara basketbol oynama imkânı sunuluyor. Açılışa, Türkiye Atina büyükelçiliği müsteşarı Barış Kalkavan’ın yanı sıra Atina Belediye Başkanı Mr. Giorgos Kaminis, Atina Belediyesi Spor, Gençlik ve Kültür Bölümü Başkanı Christos Tentomas ile kentin önde gelen basketbol takımları Olympiacos Piraeus, Panathinaikos Athens takımlarından ünlü oyuncular da katıldı.

Türkiye’de 2 yılda 42 basketbol sahasını yenileyen Oyunda Kal platformu, bu yıl da her ay bir saha yenileyecek. Yurt dışında ise 2016 yılı boyunca 4 saha yenilemeyi planlayan platform, Atina’daki Pagkrati Sports Arena ve Sepolia basketbol sahalarını açarak bu alandaki ilk hedefini gerçekleştirdi.

Doğuş Holding Kurumsal İletişim Bölümü Başkanı Bahar Erbengi
yenilenen sahaların açılışıyla ilgili olarak şunları söyledi: “İmkanı olmayan çocukların spor yapmaları için imkan yaratmak öncelikli hedefimiz, bu kapsamda Türkiye’de yenilediğimiz onlarca sahanın ardından şimdi de Euroleague One Team işbirliği ile yurtdışında sahalar yeniliyoruz.”

04.04.2016
Sahaları yenilenen okulların beden eğitimi öğretmenlerine, Euroleague One Team işbirliği ile koçluk eğitimi verildi.
Sahaları yenilenen okulların beden eğitimi öğretmenlerine, Euroleague One Team işbirliği ile koçluk eğitimi verildi.

Şahenk İnisiyatifi’nin “Oyunda Kal” projesi kapsamında Euroleague One Team işbirliğiyle düzenlenen “Clinic Day” etkinliğinde, proje kapsamında basketbol sahaları yenilenen 5 okuldan 10 beden eğitimi öğretmenine koçluk eğitimi verildi. “Oyunda Kal” projesi çerçevesinde basketbol sahaları yenilenen 5 okuldan 2’şer öğretmenin Euroleague hocalarından kendi öğrencilerini ne şekilde eğiteceklerine ilişkin olarak eğitim aldıkları “Clinic Day” etkinliğinde, Darüşşafaka Doğuş Basketbol İcra Kurulu Üyesi İbrahim Kutluay da eğitime katılan öğrenciler ve eğitmenlerle bir araya geldi.

18.03.2016
Oyunda Kal’ın başarısı üç ödülle tescillendi
Oyunda Kal’ın başarısı üç ödülle tescillendi

Şahenk İnisiyatifi’nin çatısı altında yürütülen ve Darüşşafaka Doğuş Basketbol’un destek verdiği Oyunda Kal Platformu, uluslararası arenadaki en prestijli ödüllerden CSR International Excellence Awards’tan üç ödülle döndü. Kitle İletişimi ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk Girişimi dalında altın, Kurumsal Vatandaşlık dalında gümüş ödül alan Oyunda Kal, aynı zamanda 2015 KSS Dünya Liderleri arasına girmeye hak kazandı. Haziran ayında sahiplerine teslim edilen ödüllerle ilgili olarak Kasım ayında, İngiltere Parlamento Binası’nda bir tören düzenlenecek.

06.08.2015
Oyunda Kal’ın başarısı iki ödülle tescillendi
Oyunda Kal’ın başarısı iki ödülle tescillendi

Oyunda Kal’ın başarısı iki ödülle tescillendi

Şahenk İnisiyatifi’nin çatısı altında yürütülen Oyunda Kal Platformu, 23 Ekim tarihinde Toronto’da gerçekleştirilen, uluslararası arenadaki en prestijli ödüllerden The Stevie Awards’tan iki ödülle döndü. 

En İyi Kurumsal İmaj Etkinliği dalında gümüş ödül alan Oyunda Kal, aynı zamanda En İyi Kar Amacı Gütmeyen Hayırseverlik/Bağış Etkinliği dalında altın ödülü layik görüldü.

27.10.2015
Doğuş Grubu Euroleague ailesine katıldı
Doğuş Grubu Euroleague ailesine katıldı

Doğuş Grubu, Avrupa’nın kulüpler düzeyinde en büyük ve köklü organizasyonu olan Euroleague ailesine katılarak basketbola olan desteğini uluslararası platforma taşıyor. Sosyal sorumluluk, sosyal vatandaşlık gibi yaklaşımlar ile toplumun farklı katmanlarına gelişim ve fırsat sağlayan, sürdürülebilir platformlar yaratan Doğuş Grubu, Avrupa’nın en prestijli basketbol organizasyonu olan Euroleague’in ana sponsorlarından biri oldu. Ayrıca, Doğuş Grubu’nun Türkiye’de gerçekleştirdiği, gençlerin yaşamlarında ‘oyunda kalarak’ fark yaratmalarını, kaybetmeyi de kazanmayı da basketbol ve spor aracılığıyla deneyimlemelerini sağlayan platformu ‘Oyunda Kal’, Euroleague’in sosyal sorumluluk programı One Team aracılığıyla Avrupa’ya açılıyor.

Türk basketboluna değer katmak üzere önemli sosyal platformlara verdiği destekle tanınan Doğuş Grubu, Euroleague ailesine katıldı. Doğuş Grubu Euroleague iş birliğinin temelinde sosyal sorumluluğa ilişkin ortak hedeflerin yanı sıra, Doğuş Grubu şirketlerinin Turkish Airlines Euroleague Basketball ve Eurocup kapsamında üstleneceği Avrupa geneli ve yerel sponsorluklar da yer alıyor.

Her yıl, 24 takımın mücadele ettiği ve toplamda 252 müsabakaya sahne olan Turkish Airlines Euroleague’de, Türkiye’den bu sene, Fenerbahçe, Anadolu Efes, Pınar Karşıyaka ve Darüşşafaka Doğuş takımları mücadele edecek.

Euroleague Basketball Başkan ve CEO'su Jordi Bertomeu konuyla ilgili; "Toplumsal değerlere ve basketbola büyük kararlılıkla bağlı Doğuş Grubu ile girdiğimiz bu iş birliğinden gurur duyuyoruz. Bu anlaşma Euroleague'in sosyal programlarını desteklemenin yanı sıra, sporun uluslararası düzeyde tanıtılmasına da yardımcı olacaktır." dedi.

Doğuş Grubu, Marka Algı ve Gayri Maddi Varlık Yönetimi Başkanı Semih Yalman, ise konu hakkında şöyle konuştu: “Doğuş Grubu, oluşturduğu sosyal platformlar kanalıyla toplumun farklı katmanlarında değer yaratma bilinciyle, spor ve eğitimi entegre eden çeşitli projeler yürütmektedir. Bu bağlamda, 26 ülkede 250’den fazla şirketle hizmet sunan bir grup olarak, dünyanın en prestijli platformlarından biri olan Euroleague Avrupa Basketbol Ligi ile iş birliği yapmak bizim için gurur verici. Bu vasıtayla uluslararası arenada atmış olduğumuz önemli adımlara bir yenisini daha eklerken, paydaşlarımızla daha etkin bir iletişim kurmayı hedefliyoruz. Türk ve Avrupa basketboluna değer katacağına inandığımız iş birliğimizin her iki taraf için uzun vadeli ve başarılı bir deneyim olmasını temenni ediyoruz. Bu vesile ile Euroleague tarafında takdir gören, gençlere fırsat yaratılması amacıyla yola çıkan Şahenk İnisiyatifi bünyesindeki Oyunda Kal platformunu da yurt dışına taşımayı hedefliyoruz.”

“Oyunda Kal” platformu One Team ile Avrupa’ya açılıyor

Doğuş Grubu bünyesinde Şahenk İnisiyatifi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren ve çocukları zararlı alışkanlıklardan uzak tutarak spora ve basketbola yönlendiren “Oyunda Kal” platformu, Euroleague’in sosyal sorumluluk programı olan ‘One Team’ ile birlikte eğitim ve sporu entegre ettiği projelerini Avrupa’ya taşıyor. Uluslararası platformlarda aldığı prestijli ödüllerle adından söz ettiren “Oyunda Kal” ile bugüne kadar Türkiye'de 40 basketbol sahası inşa edilerek veya mevcut sahalar yenilenerek 25.000’i aşkın çocuğun basketbolla buluşmasına katkıda bulunuldu. Oyunda Kal platformu, bir sonraki adım olarak One Team ile ortak amaçlar çerçevesinde Türkiye genelinde ulaştığı başarıyı mevcut çalışmalarını Avrupa’ya taşıyarak yaygınlaştırmayı hedefliyor.

Euroleague tarafından başlatılan sosyal sorumluluk programı One Team, kulüpler ve toplum arasındaki bağı güçlendirmek amacıyla risk gruplarına, sosyal etkileşim ve eğitim programlarıyla ulaşıyor.

Doğuş Grubu hakkında 

1951 yılında kurulan Doğuş Grubu'nun ulaştığı başarının arkasında, insan odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Grup, 26 ülke ve 250’den fazla şirketinde yaklaşık 50,000 çalışan ile hizmet vermektedir. Özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir. Doğuş Grubu, genç takımlardan profesyonele her seviyede basketbolun, güvenilir yatırımcıları arasındadır. Grup, basketbola olan bağlılığının yanı sıra sporda fırsat eşitliği sağlamayı, genç sporcuları erken yaştan itibaren yetiştirerek topluma karşı sorumluluklarının bilincinde bireyler haline getirmeyi de hedeflerinin arasına koymuştur. Euroleague ailesine katılan Doğuş Grubu; kurumsal, sosyal ve spor hedeflerini gerçekleştirebilmek için çok önemli bir adım atmıştır.

Oyunda Kal hakkında

Şahenk İnisiyatifi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren, çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı hedefleyen ve spor dolu bir dünyanın kapısını açmak misyonuyla Nisan 2014’ten bu yana faaliyetlerini sürdüren Oyunda Kal Platformu; bugüne kadar 25.000’i aşkın çocuğa ulaşmış, 40 basketbol sahasını tamir etmiş ya da yenilemiş ve düzenlediği Roadshow ile pek çok genç yetenekle buluşmuştur. Ayrıca, NTV Spor’da yayınlanan Oyunda Kal televizyon programında İbrahim Kutluay, Levent Topsakal ve Darüşşafaka Doğuş Basketbol Takımı alt yapı hocaları temel basketbol, iyi beslenme, uyku düzeni, antrenman konularındaki bilgileri milyonlara ulaştırmıştır. 2014 yılında Darüşşafaka Doğuş Baketbol Takımı’nın yaz kampında Türkiye’nin dört bir yanındaki genç yetenekleri ağırlayan platform, 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı’nın ikinci yarısında UNICEF’in proje ortaklarından UGLA (Uluslararası Genç Liderler Akademisi) ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı iş birliği ile İstanbul’un her ilçesinden, haftada 3 okula giderek, 37 devlet okulunu ziyaret etmiştir.

Euroleague hakkında

Spor yönetimi konusunda dünya lideri olan Euroleague Basketball, sporda en saygın müsabakaları, spor etkinliklerini, kurumsal sosyal sorumluluk programlarını ve eğitim girişimlerini geliştiren ve düzenleyen kuruluştur. Avrupa profesyonel takım sporları için benzersiz bir özel örgütlenme modeliyle 2000 yılında kurulan Euroleague Basketball'un sorumluluğundaki organizasyonlar arasında kıta Avrupa'sında önde gelen iki erkekler basketbol turnuvası; Turkish Airlines Euroleague, Eurocup ve basketbolun 18 yaş altı faaliyetlerinden en önemlisi olan adidas NEXT GENERATION TOURNAMENT bulunmaktadır. Erkekler ve gençlerde Avrupa şampiyonları, kupalarını her yıl ilkbaharda büyük ses getiren Turkish Airlines Euroleague Final Four turnuvasında kaldırır. Spor yönetiminde kariyer hedefleyenler için, Euroleague Basketball Enstitüsü alandaki uzman isimlerin bilgilerinin paylaşıldığı seminerler, klinikler, zirveler ve bir yüksek lisans programı düzenlemektedir. Euroleague Basketball tarafından başlatılan sosyal sorumluluk programı One Team, kulüpler ve toplum arasındaki bağı güçlendirmek amacıyla risk gruplarına sosyal etkileşim ve eğitim programlarıyla ulaşmayı hedefliyor. Faaliyetleri bugüne kadar 10.000'den fazla katılımcıya ulaşmıştır. Euroleague Basketball hakkında ayrıntılı bilgi için: http://www.euroleague.net/ Euroleague'i takip için https://www.facebook.com/TheEuroleague ve Twitter @Euroleague

 

02.09.2015

OKUL ZİYARETLERİ

popup_close
Çatalca Anadolu Lisesi
Çatalca Anadolu Lisesi 13.02.2015
Avcılar Anadolu Lisesi
Avcılar Anadolu Lisesi 23.02.2015
Şişli Nilüfer Hatun Ortaokulu
Şişli Nilüfer Hatun Ortaokulu 20.02.2015
Başakşehir Anadolu Lisesi
Başakşehir Anadolu Lisesi 27.02.2015
Küçükçekmece Atatürk Ortaokulu
Küçükçekmece Atatürk Ortaokulu 25.02.2015
Arnavutköy Cumhuriyet Ortaokulu
Arnavutköy Cumhuriyet Ortaokulu 02.03.2015
Sultangazi Dostluk Ortaokulu
Sultangazi Dostluk Ortaokulu 04.03.2015
Gaziosman Ortaokulu
Gaziosman Ortaokulu 06.03.2015
Esenler Atışalanı Ortaokulu
Esenler Atışalanı Ortaokulu 09.03.2015
Güngören Gençosman IMKB Ticaret Meslek Lisesi
Güngören Gençosman IMKB Ticaret Meslek Lisesi 20.03.2015
Bayrampaşa – Suat Terimer Anadolu Lisesi
Bayrampaşa – Suat Terimer Anadolu Lisesi 23.03.2015
Tuzla - İbni Sina Ortaokulu
Tuzla - İbni Sina Ortaokulu 25.3.2015
Beyoğlu - Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi
Beyoğlu - Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi 27.03.2015
Bağcılar Aşık Veysel İlkokulu
Bağcılar Aşık Veysel İlkokulu 11.03.2015
Bahçelievler - Kumport Ortaokulu
Bahçelievler - Kumport Ortaokulu 13.03.2015
Bakırköy – Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi
Bakırköy – Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi 16.03.2015
Borsa İstanbul Zeytinburnu Anadolu Lisesi
Borsa İstanbul Zeytinburnu Anadolu Lisesi 18.03.2015
Esenyurt Ortaokulu
Esenyurt Ortaokulu 30.03.2015
Eyüp - Feridun Tümer Ortaokulu
Eyüp - Feridun Tümer Ortaokulu 01.04.2015
Kağıthane - Hacı Ethem Üktem Ortaokulu
Kağıthane - Hacı Ethem Üktem Ortaokulu 03.04.2015
Beşiktaş - İsmail Tarman Ortaokulu
Beşiktaş - İsmail Tarman Ortaokulu 06.04.2015
Sarıyer - Behçet Kemal Çağlar Anadolu Lisesi
Sarıyer - Behçet Kemal Çağlar Anadolu Lisesi 08.04.2015
Büyükçekmece Çakmaklı Cumhuriyet Ortaokulu
Büyükçekmece Çakmaklı Cumhuriyet Ortaokulu 16.02.2015
Beykoz Paşabahçe Ortaokulu
Beykoz Paşabahçe Ortaokulu 13.04.2015
Kadıköy Melahat Akkutlu Ortaokulu
Kadıköy Melahat Akkutlu Ortaokulu 15.04.2015
Sancaktepe Perran Kutman Sarıtaş Ortaokulu
Sancaktepe Perran Kutman Sarıtaş Ortaokulu 27.04.2015
Beylikdüzü Hüseyin Yıldız Anadolu Lisesi
Beylikdüzü Hüseyin Yıldız Anadolu Lisesi 29.04.2015
Kartal Mahmut Kemal İnal Ortaokulu
Kartal Mahmut Kemal İnal Ortaokulu 04.05.2015
Pendik Gülizar Zeki Obdan Lisesi
Pendik Gülizar Zeki Obdan Lisesi 08.05.2015
Sultanbeyli Kaptan-ı Derya Ortaokulu
Sultanbeyli Kaptan-ı Derya Ortaokulu 06.05.2015
Fatih Cağaloğlu Anadolu Lisesi
Fatih Cağaloğlu Anadolu Lisesi 11.05.2015
Maltepe Cumhuriyet Ortaokulu
Maltepe Cumhuriyet Ortaokulu 13.05.2015
Silivri Sevim Avni Çoğal Ortaokulu
Silivri Sevim Avni Çoğal Ortaokulu 15.05.2015
Ataşehir Anadolu Lisesi
Ataşehir Anadolu Lisesi 17.04.2015
Çekmeköy Alemdağ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
Çekmeköy Alemdağ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 22.04.2015
Üsküdar Capitol Ortaokulu
Üsküdar Capitol Ortaokulu 20.04.2015
Ümraniye Zübeyde Hanım Ortaokulu
Ümraniye Zübeyde Hanım Ortaokulu 10.04.2015

Senin Kahraman Hareketin Ne? - #OyundaKal

galeri-gray
1
1

Oyunda Kal ile Çocuklara Doğuştan İyi Bir Gelecek!

galeri-gray
1

Oyunda Kal ve One Team ile Madrid'deki IES Pio Baraja Okulu'nun Sahası Yenilendi

galeri-gray

ALANYA ALANTUR AYHAN ŞAHENK İLKOKULU

galeri-gray
1
1

KAYSERİ DEVELİ ANADOLU LİSESİ

galeri-gray
1

AFYONKARAHİSAR DAZKIRI ALKİM ORTAOKULU SAHA YENİLEME

galeri-green

KARTAL ERGENEKON İBRAHİM ŞAKİR İLKOKULU SAHA YENİLEME

galeri-gray
1
1

NİĞDE ULUKIŞLA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

galeri-green
1

NTV Spor Oyunda Kal TV Programı

galeri-green

SAHA YENİLEMELERİ

galeri-gray
1
1

OYUNDA KAL TANITIM FİLMLERİ

galeri-green

OYUNDA KAL KAMPI 2014

galeri-gray
1

KAYSERİ DEVELİ MESLEKİ ANADOLU LİSESİ

galeri-gray
1
1

İSTANBUL KARTAL ERGENEKON İBRAHİM ŞAKİR İLKOKULU

galeri-green
1

NİĞDE ULUKIŞLA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

galeri-green

RİZE ÇAYELİ BÜYÜKKÖY ORTAOKULU

galeri-gray
1
1

BERLİN

galeri-green

YUNANİSTAN

galeri-gray
1
1

AFYONKARAHİSAR DAZKIRI ALKİM ORTAOKULU

galeri-gray

HIRVATİSTAN

galeri-green
1
1

NİĞDE ULUKIŞLA ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

galeri-green
1

LANSMAN

galeri-green

HALİÇ ORTAOKULU-İSTANBUL

galeri-gray
1
1

CEMAL ARTÜZ-İSTANBUL

galeri-green

KAKLIÇ ORTAOKULU-İZMİR

galeri-gray
1
1

SEVDİĞİN ORTAOKULU-KÜTAHYA

galeri-green
İSTİKLAL ORTAOKULU-ÇANAKKALE
galeri-gray
1
1

YENİŞEHİR ERTUĞRULGAZİ ANADOLU LİSESİ-BURSA

galeri-green

UZUN MUSTAFA İLKOKULU-ÇANAKKALE

galeri-gray
1
1

İZZET BAYSAL TURİZİM LİSESİ-BOLU

galeri-green

GÜLŞEHİR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ-NEVŞEHİR

galeri-gray
1

ROADSHOW

galeri-green
1

SAHA YENİLEME

galeri-gray
1
SAHA YENİLEME HARİTASI
15.01.2016
15.03.16
20.02.2016
08.04.2016
13.05.2016
2.12.2015
30.11.2015
27.11.2015
25.11.2015
23.11.2015
20.11.2015
17.11.2015
15.11.2015
13.11.2015
11.11.2015
10.11.2015
08.03.2015
04.03.2015
02.03.2015
05.03.2015
01.03.2015
28.3.2015
27.02.2015
26.02.2015
15.3.2015
22.02.2015
09.02.2015
15.3.2015
05.09.2014
05.09.2014
08.09.2014
09.09.2014
10.09.2014
25.02.2015
11.09.2014
12.09.2014
13.09.2014
14.09.2014
15.09.2014

İstanbul Kartal Ergenekon İbrahim Şakir İlkokulu

iSTANBUL

Oyunda Kal kapsamında bugüne kadar, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 42 adet basketbol sahası yaptık ve onardık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.
Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

Niğde Ulukışla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

NİĞDE

Oyunda Kal kapsamında bugüne kadar, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 42 adet basketbol sahası yaptık ve onardık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.
Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

Rize Çayeli Büyükköy Ortaokulu

Rize

Oyunda Kal kapsamında bugüne kadar, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 42 adet basketbol sahası yaptık ve onardık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.
Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

Kayseri Develi Anadolu Lisesi

KAYSERİ

Oyunda Kal kapsamında bugüne kadar, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 42 adet basketbol sahası yaptık ve onardık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.
Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

Afyonkarahisar Dazkırı Alkim Ortaokulu

AFYONKARAHİSAR

Oyunda Kal kapsamında bugüne kadar, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 42 adet basketbol sahası yaptık ve onardık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.
Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

İZZET BAYSAL OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ

BOLU

Oyunda Kal kapsamında bugüne kadar, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 42 adet basketbol sahası yaptık ve onardık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.
Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

GÜLŞEHİR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

NEVŞEHİR

Oyunda Kal kapsamında bugüne kadar, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 42 adet basketbol sahası yaptık ve onardık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.
Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

ILICABAŞI İLKOKULU

AYDIN

Oyunda Kal kapsamında bugüne kadar, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 42 adet basketbol sahası yaptık ve onardık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.
Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

UZUN MUSTAFA İLKOKULU

DÜZCE

Oyunda Kal kapsamında bugüne kadar, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 42 adet basketbol sahası yaptık ve onardık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.
Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

ATATÜRK ORTAOKULU

ÇORUM

Oyunda Kal kapsamında bugüne kadar, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 42 adet basketbol sahası yaptık ve onardık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.
Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

YENİŞEHİR ERTUĞRUL GAZİ ANADOLU LİSESİ

BURSA

Oyunda Kal kapsamında bugüne kadar, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 42 adet basketbol sahası yaptık ve onardık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.
Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

İSTİKLAL İLKOKULU

ÇANAKKALE

Oyunda Kal kapsamında bugüne kadar, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 42 adet basketbol sahası yaptık ve onardık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.
Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

SEVDİĞİN ORTAOKULU

KÜTAHYA

Oyunda Kal kapsamında bugüne kadar, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 42 adet basketbol sahası yaptık ve onardık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.
Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

KAKLIÇ ORTAOKULU

İZMİR

Oyunda Kal kapsamında bugüne kadar, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 42 adet basketbol sahası yaptık ve onardık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.
Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

CEMAL ARTÜZ İMAM HATİP ORTAOKULU

İSTANBUL

Oyunda Kal kapsamında bugüne kadar, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 42 adet basketbol sahası yaptık ve onardık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.
Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

HALİÇ ORTAOKULU

İSTANBUL

Oyunda Kal kapsamında bugüne kadar, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 42 adet basketbol sahası yaptık ve onardık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.
Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

AĞAÇLI ÇOÇUK BAKIM MERKEZİ

Eyüp Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’un üç farklı belediyesinde –Sarıyer, Kâğıthane ve Beyoğlu-bulunan 10 adet onarılması gereken sahada düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

BEY-KOOP ALİ ÇEBİ ORTAOKULU

Esenyurt Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’un üç farklı belediyesinde –Sarıyer, Kâğıthane ve Beyoğlu-bulunan 10 adet onarılması gereken sahada düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

RECAİZADE EKREM İLKÖĞRETİM OKULU

Sarıyer Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’un üç farklı belediyesinde –Sarıyer, Kâğıthane ve Beyoğlu-bulunan 10 adet onarılması gereken sahada düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

KUMCULAR SİTESİ

Esenyurt Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’un üç farklı belediyesinde –Sarıyer, Kâğıthane ve Beyoğlu-bulunan 10 adet onarılması gereken sahada düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

SARIYER İLKÖGRETİM OKULU

Sarıyer Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’un üç farklı belediyesinde –Sarıyer, Kâğıthane ve Beyoğlu-bulunan 10 adet onarılması gereken sahada düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

ALİBEYKÖY TEKNİK VE ENDÜSTÜRİ MESLEK LİSESİ

Eyüp Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’daki Derbent mahallesinden başlayarak, 10’lu gruplar halinde onarılması gereken sahalarda düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

ALİBEYKÖY TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

Eyüp Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’un üç farklı belediyesinde –Sarıyer, Kâğıthane ve Beyoğlu-bulunan 10 adet onarılması gereken sahada düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

ALİBEYKÖY TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

Eyüp Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’un üç farklı belediyesinde –Sarıyer, Kâğıthane ve Beyoğlu-bulunan 10 adet onarılması gereken sahada düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

GİRESUN DERELİ BELEDİYESİ

Giresun Dereli Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’daki Derbent mahallesinden başlayarak, 10’lu gruplar halinde onarılması gereken sahalarda düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

MİDYAT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Mardin

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’daki Derbent mahallesinden başlayarak, 10’lu gruplar halinde onarılması gereken sahalarda düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

MİDYAT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Mardin

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’un üç farklı belediyesinde –Sarıyer, Kâğıthane ve Beyoğlu-bulunan 10 adet onarılması gereken sahada düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

GİRESUN DERELİ BELEDİYESİ

Giresun Dereli Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’daki Derbent mahallesinden başlayarak, 10’lu gruplar halinde onarılması gereken sahalarda düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

DERBENT HATEMOĞLU ORTAOKULU

Sarıyer Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’daki Derbent mahallesinden başlayarak, 10’lu gruplar halinde onarılması gereken sahalarda düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

DERBENT DARÜŞŞAFAKA PARKI

Sarıyer Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’un üç farklı belediyesinde –Sarıyer, Kâğıthane ve Beyoğlu-bulunan 10 adet onarılması gereken sahada düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

DERBENT MEVLANA PARKI

Sarıyer Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’daki Derbent mahallesinden başlayarak, 10’lu gruplar halinde onarılması gereken sahalarda düzenlemeler yaptık.Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

GAZETECİLER SİTESİ

Sarıyer Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’daki Derbent mahallesinden başlayarak, 10’lu gruplar halinde onarılması gereken sahalarda düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

BOĞAZİÇİ SİTESİ

Sarıyer Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’daki Derbent mahallesinden başlayarak, 10’lu gruplar halinde onarılması gereken sahalarda düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

ALİBEYKÖY ORTAOKULU

Eyüp Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’un üç farklı belediyesinde –Sarıyer, Kâğıthane ve Beyoğlu-bulunan 10 adet onarılması gereken sahada düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

PİRİ REİS ORTAOKULU

Beyoğlu Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’daki Derbent mahallesinden başlayarak, 10’lu gruplar halinde onarılması gereken sahalarda düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

ATATÜRK İLKOKULU

Sarıyer Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’daki Derbent mahallesinden başlayarak, 10’lu gruplar halinde onarılması gereken sahalarda düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

SARIYER KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ

Sarıyer Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’daki Derbent mahallesinden başlayarak, 10’lu gruplar halinde onarılması gereken sahalarda düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

PROFİLO İMAMHATİP ORTAOKULU

Kağıthane Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’daki Derbent mahallesinden başlayarak, 10’lu gruplar halinde onarılması gereken sahalarda düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

YAŞAR DOĞU İLK VE ORTAOKULU

Kağıthane Belediyesi

Oyunda Kal kapsamında, İstanbul’daki Derbent mahallesinden başlayarak, 10’lu gruplar halinde onarılması gereken sahalarda düzenlemeler yaptık. Gerekli görülen sahalarda asfalt ve zemin tadilatı yaparken, her sahanın pota, panya ve filesini kontrol ettik. Kırık pota ve panyaları onardık; potalara yeni fileler takarak şut atmanın keyfini çocuklarımızla tekrar yaşadık.

Bu projeyi çocuklarla birebir iletişim kurarak bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz; bu nedenle saha yenilemeleri yaparken çocuklarımızın da desteğini aldık. Onlarla beraber grafiti duvar ve tribün boyaması yaptık, sahalarımızı onların isteği doğrultusunda renklendirdik.

DİLEK KUTUSU

ARADA 2 SIRADA ARKADAŞLARLA 3'E 3 TEK POTA MAÇ BÜYÜK KEYİF. MAHALLEDE VEYA OKULDA OYNADIĞIN BİR BASKET SAHASININ BAKIMA MI İHTİYACI VAR?

YAMULMUŞ VEYA AĞSIZ BİR POTA?
KIRIK DÖKÜK BİR SAHA ZEMİNİ?
YIRTILMIŞ, BOZULMUŞ TELLER?

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDUR VE GÖNDER.
ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM.

BAKIMA İHTİYACI OLAN ALANLAR